• https://www.facebook.com/groups/164183427407945/
Bayram ALTINTAŞ
bayramaltintas@live.com
GURBETTEN SILAYA GÜZELLİKLERİ SİZLERLE PAYLAŞMAYA DAİR
19/02/2013


Sıla bir ırmaktır, sularında arındığım

Sıla bir agactır, gölgesinde barındığım,
Sıla bir topraktır, sinesinde sarındığım,
Sıla bir lokma ekmek, bir yudum su’dur.
Seyyıt Mehmet Şen

                 Değerli dostlar öncelikle siz gönül dostlarıyla buluşmak ve birbirimizi görmesekte duygularımızı ve heyecanımızı paylaşmak güzelliklerin en güzeli olsa gerek.
                 Sevgili Ali Yılmaz kardesimizin; suyunu içtiğimiz ve havasını teneffus ettiğimiz ve de  akrabalarımızın yaşadığı köyümüzün bir sitesi oluğunu bana bildirdiğinde çok mutlu oldum.

            Türkiyeye gittiğimizde, özlemle gitmeyi arzu ettiğmiz ve gidemediğimizde içimizde bir burukluk hissettiğmiz, köyümüzün sitesinde sizlerle beraber olmak bir de sılah-i rahim boyutuyla bakmak insanı bir kat daha mutlu etmektedir.

              Bu sitemizde ben de acizane bazı güzellikleri sizlerle paylaşmak ve uzakta ve yakında olan dostlarımızla bir nebze de olsa hasbihal etmek istedim.

            İnşallah sitemiz vasıtasıyla sizlerle yaşama dair değişik konuları paylaşmak istiyorum. Tabi ki sizlerde değişik konularda düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız bizlerde multu oluruz.

           Bildiğiniz gibi akrablık bağları evilikler vasıtasıyla  oluşmakla birlikte  ne yazık ki evlilikler vasıtasıyla da kopmaktadır. Bu konuyla ilgili düşüncelerimi ileride sizlerle paylaşacağım.

          İnsallah zaman nisbetinde değişik konuları da sizlerle paylaşmak ve böylece güzelliklerde küçükte olsa bir katkımız olursa kendimizi bahtiyar hissedecegiz.

         Bu sitenin oluşmasında emeği geçen bütün kardeşlerimize teşekkür ediyor. Guldereköyü sitemizin güzelliklerde bir köprü olması dileği ve duası ile..

 

Bayram ALTINTAŞ 
bayramaltintas@live.com

 2292 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

MUTLULUĞUN İLK ADIMI ÖNCE SEVGİ - 03/11/2016
Hayata baktığımız zaman sevginin olduğu yerde mutlaka bir güzelliği görürüz. Sevginin olmadığı yerde de nefreti ve kini görürüz. Onun için günümüzün hastalıklarına en büyük şifa sevgidir.
MUTLULUK KÖRDÜGÜM GİBİ SEVEBİLMEKTİR - 18/04/2016
Sorunların üst üste yığılarak neredeyse çözülmez hal aldığı günümüzde Hz. Muhammed’ e her zamankinden daha fazla muhtacız.
VEFALI OLMAK İNSAN OLMAKTIR - 26/02/2016
Hayatın içinde hepimiz bir vefasızlıgın örneğini görmüş veya yaşamışızdır. Bazen çok vefasız insanlar olduğu gibi çok vefalı insnalar da vardı.