• https://www.facebook.com/groups/164183427407945/
SİTEMİZ HAKKINDA

BÜTÜN KÖYLÜLERİMİZDEN BU SİTEYİ BİR İLETİŞİM PLATFORMU OLARAK KULLANMALARINI İSTİYORUZ.

HEPİMİZİN BİLDİĞİ GİBİ İNTERNET ORTAMI ARTIK HERKESİN RAHATLIKLA GİRİP ÇIKABİLDİĞİ, BİLGİLER EDİNEBİLDİĞİ VE BİLGİLER PAYLAŞABİLDİĞİ BİR MECRADIR. 

GEÇMİŞ YILLARDA KÖYÜMÜZLE İLGİLİ BİR SİTE ÇALIŞMASI BAŞLATILMIŞTI FAKAT DEVAMI GETİRİLEMEMİŞTİ. DEVAMININ GETİRLEMEMESİNİN SEBEBİ SİTEYLE İLGİLENEN ARKADAŞLARDAN ZİYADE KÖYLÜLERİMİZİN ÖNCEKİ SİTEYE GEREKEN ÖNEMİ VERMEMELERİYDİ. BU SİTEDE BÖYLE BİR SIKINTI YAŞAMAK İSTEMİYORUZ.

BU SİTENİN BÜTÜN GÜLDERELİLERİN, GÖDETLİLERİN, KENDİNİ GÖDETLİ KABUL EDENLERİN OLMASINI İSTİYORUZ. BUNU GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞACAĞIZ.

BUNU GERÇEKLEŞTİRMEK ADINA İNTERNETTEN, WEB SİTESİ YAPIMINDAN ANLAYAN, SİTEYE HABER VEYA BİLGİLER GİREBİLECEK OLAN KÖYLÜLERİMİZDEN BİRKAÇ KİŞİYİ SİTE YÖNETİCİSİ OLARAK ONAYLAMAK İSTİYORUZ. LÜTFEN BUNLARI YAPABİLECEK OLAN ARKADAŞLAR SİTEMİZİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN MEVCUT SİTE YÖNETİMİNE ULAŞSINLAR.

BİZ BİLİYORUZ Kİ, GÖDETLİLER, GÜLDERELİLER İNTERNETTE ÇOK CİDDİ PAYLAŞIMLAR GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİRLER, ÖZELLİKLE FACEBOOK'TA. LÜTFEN FACEBOOK'A GİRENLER BU SİTEYE DE GİRSİNLER VE PAYLAŞIMLARDA BULUNSUNLAR.

AYRICA BU SİTENİN DAHA İYİ NOKTALARA ULAŞABİLMESİ İÇİN REKLAMA VE TANITIMA DA İHTİYACI VARDIR. HERKES KENDİ ÇEVRESİNDE BU SİTEYİ DUYURURSA DAHA İYİ NETİCE ALACAĞIMIZDAN EMİNİZ.

BÜTÜN KÖYLÜLERİMİZE SAYGILARIMIZLA...

  
4090 kez okundu

Yorumlar

Tebrik     07/02/2013 00:17

Hayirli ugurlu olsun . Emegi gecenlere sonsuz tesekkurler. Bir godetli olarak sitemizin gelisimi icin elimizden gelen destegi vermeye haziriz. Saygilarimla..
Misafir -

slm     23/01/2013 23:57

hayırlı uğurlu olması dileklerimizle.
Misafir -