• https://www.facebook.com/groups/164183427407945/
Ali YILMAZ
aliyilmaz64@gmail.com
SİTEMİZ GİTTİKÇE GELİŞİYOR.
06/02/2013

Öncelikle bütün köylülerime hayırlı günler dileklerimi sunuyorum. En güzel günler sizlerin olsun.

Bu web sitesi yaklaşık olarak üç ay önce oluşturulmaya başlandı ve başlıkta da belirttiğim gibi gittikçe de güzelleşip, serpilip, büyüyor, umarım her geçen gün daha da zenginleşir, gelişir. Bunu sağlamanın çok değişik yolları olmakla beraber, en önemlisi bütün Gödetlilerin ve kendini Gödetli hissedenlerin siteyi benimsemeleri ve zaman zaman bilgi paylaşımında bulunmalarıdır.

Yakşalık üç aydır değişik şekillerde bir takım mesajlar vermeye çalışıyorum, Siteye ilgiyi artırabilmek için. Bu siteyle şu ana kadar Ali GENÇYİĞİT ve benden başka hiç kimse zaman zaman siteyi ziyaret etmekten başka bir ilgi kuramadı. Ne mesaj kısmına girip mesaj yazıyoruz, ne haber ya da duyurularla ilgili yorum yapıyoruz. Ama her şeye rağmen biz bu siteyi geliştirip, güzelleştireceğiz.

Bilindiği gibi bizm köylülerimizin oldukça büyük bir kısmı yurtdışındadır. Yurtdışındaki köylülerimizi en azından İsim Soyisimleriyle bile olsun tanıyabilmek için ANASAYFA'nın sol tarafına YURTDIŞINDAKİ KÖYLÜLERİMİZ diye bir sayfa açtık ve ülke ülke köylülerimizi yazmaya başladık. Listeyi sürekli güncelleme şansımız vardır, lütfen herkes bilgilerini sitenin iletişim kısmına mesaj bırakarak bize yardımcı olunuz.

Ayrıca yine ANASAYFA'nın sol tarafında SOY SECERELER/ SÜLALELER diye bir sayfa daha yaparak köyümüzün soy kütüğünü oluşturmaya başaldık. Her sülaleden bir kişi bunu kendisine görev kabul ederek bir çalışma yapıp bize ulaştırırsa yayınlamaya devam ederiz.

Bu gün yukarıda açıklamaya çalıştığım hususlarla alakalı olarak köylülerimizden Ali GENÇYİĞİT, Hayati ÖZKAN ve Muzaffer TUNCER (İzmirde ikamet eder.), Ali OĞUZYİĞİT (Hollanda) telefon görüşmeleri gerçekleştirdim, her birinin köylülerimize selamları var.

 Bütün köylülerimize en kalbi selamlarımı sunar, hayırlı günler dilerim.

Ali YILMAZ - KONYA

0532 2219520 

 1316 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

GELENEKLERİMİZ UNUTULMASIN. - 02/05/2016
1MAYIS Pazar günü Gölpınar’ da (Saklı cennet) Yağmur Duamız vardı. Allah kabul etsin ve bütün ülkemizle birlikte köyümüze de bereketli yağmurlar ihsan etsin İnşaAllah.
Köy İsimlerinin Değiştirilmesi Meselesi. - 12/01/2016
Özellikle bir kaç gündür ortaya çıkan tartışma, köy isimleri eski haline döndürülsün mü, döndürülmesin mi?
KÖY ŞENLİĞİ İLE İLGİLİ DÜŞÜNCELER. - 14/04/2014
YAKLAŞIK 5 YIL OLDU BİR ÖNCEKİ ŞENLİĞİ YAPALI, ACABA BU YILDA YAPAMAYACAK MIYIZ?
SİTE HAKKINDA - 14/01/2013
Sitemli bir yazı.